Evlilik Yapıp Dürüst Bayanla Mutlu Olmak İstiyorum

Profil Tarihi 12-01-2018 | Görüntülenme: 6259 | Profil Numarası: #44702
Şehir:   İstanbul
Amaç:   Evlilik
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Bekar
Fizik:   Esmer
Beden:   Orta Ölçülerde
Eğitim Durumu:   Lise
Yaş:   20
Kilo:   68
Boy:   1.78 cm
Sigara Kullanımı:   Evet
Alkol Kullanımı:   Bazen
İsim:   Turgut
Telefon:   0530 202 62 98


Açıklama
Evlilik Yapıp Dürüst Bayanla Mutlu Olmak İstiyorum

Merhaba ben Turgut. Yaşım 20, istanbul'da yaşıyorum. Dürüst bayanla mutlu olmak ciddi bir evlilik yapmak istiyorum. Orduluyum evet yaşım biraz küçük gelebilir size, ama ben çok çalıştım, hayatın zorluklarını gördüm ve her zaman olgun düşündüm. Artık hayatta bir adım atmak istiyorum.

Akşam eve geldiğimde beni bekleyen bir eşimin olmasını istiyorum. Kendi dükkanım var, istanbul Bahçelievler'de kendi işimin patronuyum. Giyim dükkanım var, gelirim iyi Allaha Şükür. Evimi gecindirebilecek gücteyim ve artık bi hayat arkadaşım eşim olsun istiyorum. Aslen orduluyum orduya her yaz giderim. Fındık bahçemiz var. Samsun'da da bahcelerimiz var. Yaza kadar çalışıp, yazın tatil yaparım. Sinemaya gitmeyi, motorsiklet kullanmayı çok severim. Daha önce yarışlara katıldığım da oldu. Yani ben buyum; eğer ki yanımda olmak isteyen varsa bu numaram arayın tanışalım.

Ben çok ilişki yaşadım çok menfaatci insan gördüm. Param için yanımda olan, dükkanimdan faydalanmak isteyen olsun çok bayan gördüm. Öyle olanlar aramasın bile. Realde kendime göre birini göremedim. Burda denemek istedim şansımı. Belki burdan olur diye, eğer olacaksa da hayırlısı olur inşallah. Çok iyi duygusal ve romantik biriyimdir. Hayatıma girecek kadın da bana doğru olsun, dürüst olsun, yalan söylemesin, canımı feda ederim ona. İstanbul Bahçelievler'de dairem var kendi üzerime. Bir de arabam ve dükkanım var. Durumum yerinde Allaha Şükür.

Eğer ki bana uyum saglayan bayan varsa, aramasını bekliyorum. Ben aşık olmak istemiyorum ki, ben başımı yaslayıp müzik dinleyebileceğim birini arıyorum.. Sıkılmadan saatlerce konuşabileceğim birini. Gittiğimiz yerleri beraber keşfedeceğim birini, ben ağlarken göz yaşlarımı silip ağlama diyecek birini. Gözlerime mutlulukla bakan birini arıyorum ben. Beraber sarhoş olup sokaklarda deli gibi bağıracağım birini. Geçmişimizi kıskanmadan. Bütün günün sonunda biten paramız yüzünden metrelerce yolu yürüyeceğim birini istiyorum. Zamanla aşık oluruz belki, ama tanıyıp yaşayıp aşık olmak istiyorum.

Size bir tavsiye vereyim. Sevdiğiniz insanlara dört elle sarılın, onları hatalarıyla sevin, şişmansa şişmanlığını, zayıfsa zayıflığını, hastaysa hastalığını sevin. Eğer sizi, gerçekten seviyorsa gözünüzü kapatın güzelliği falan boşverin ve yalnızca sevin. Çünkü seven insan, bir insanın karşısına çok zor çıkar. UNUTMAYIN. Kıskan ya. Biriyle konuştuğumu görünce trip at bana. Bir benimle konuş de. Gecenin bir yarısında uyandır, sesini özledim de. Hep senin sesinle uyuyup senin sesinle uyanayım. Olmuyor başka türlü, rahat uyuyamıyorum de. Benden 1 saat haber alamadığında ortalığı ayağa kaldır. Yap yani. Sahiplen. Kıskan. Sev. En çokta özle. Yüzünü görmek istiyorum de. Görüşelim olmuyor sensiz de. Haberim olmadığında kapıma kadar gel, çık dışarıya de. Tek başıma evin önüne bile çıkarma beni. Hep benden bekleme, biraz da sen özle. İhtiyacım var sahiplenilmeye. Tek taraflı olunca olmuyor, hep bir şeyler eksik oluyor Aşk öyle birşey ki .. Karşıdaki ne yaparsa yapsın seviyorsun, onun hatalarına karşı hep susuyorsun, o yaptığı hatanın senin farkında bile olmadığını sanıyor ama sen aranız bozulmasın diye susuyorsun. Her dönmek istediğinde gülümseyip onu kabul ediyorsun. Seviyorsun çünkü.. O ne yapıyor biliyor musun? " Sıkıldım. " diyor, bahane diye adlandıramayacağım şeyler söyleyip gidiyor. Sen yine susuyorsun. Sen hep susuyorsun. Çünkü; Eğer herşeye rağmen yinede aşıksan, başka çaren olmuyor.

Seni anlıyorum derler ya her şeyi bilmeden. Beni ne zaman anlarsın biliyormusun; Birini delicesine sevip yüreğine gömmek zorunda olduğun zaman, ve aşk böyle 0530 202 62 98


Evlilik Yapıp Dürüst Bayanla Mutlu Olmak İstiyorum
Evlilik Yapıp Dürüst Bayanla Mutlu Olmak İstiyorum Evlilik Yapıp Dürüst Bayanla Mutlu Olmak İstiyorum Evlilik Yapıp Dürüst Bayanla Mutlu Olmak İstiyorum  

Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

Melek bir bayanla evlilik istiyorum.

Melek bir bayanla...

İstanbul, Evlilik
hayatı deli dolu yaşamak

hayatı deli dolu...

Adana, Arkadaşlık

hic evlenmemis,...

Samsun, Evlilik
Dürüst güvenilir arkadaş arıyorum üniversite öğrencisiyim

Dürüst...

Denizli, Arkadaşlık

Doğal bir eş...

Antalya, Evlilik