Evlilik Yapmayı Ciddi Düşünen Dominat Biriyim

Profil Tarihi 18-02-2017 | Görüntülenme: 12724 | Profil Numarası: #49783
Şehir:   İstanbul
Amaç:   Evlilik
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Bekar
Fiziki Görünüş:   Sarışın
Beden:   Atletik
Eğitim Durumu:   Üniversite
Yaş:   28
Sigara Kullanımı:   Evet
Alkol Kullanımı:   Bazen
İsim:   Ezgi

Açıklama
Evlilik Yapmayı Ciddi Düşünen Dominat Biriyim

Aslen Almanya doğumluyum, adım Ezgi. Burada, bende evlilik yapmayı ciddi olarak düşünüyorum. Baştan söyleyim, çevremde dominant ama çok güzel bir bayan olarak tanınıyorum. Mesleğim sebebi ile İstanbul'da yaşıyorum. Bankacılık ve Sermaye Piyasaları işlerinde çalıştım. Halen de özel bir sermaye kuruluşunda çalışıyorum. 28 yaşında, 58 kiloda 1.65 boyundayım. Olgun, bakımlı, kıymet bilen bir bayanım. Maneviyata önem veren, güler yüzlü, sosyal bir kişiliğim var. Kişilik yapıma uygun, yaşam tarzı olarak bana denk, kültürel anlamda kendini yetiştirmiş, eğitimli bir eşimin olmasını dilerim.
Alkol ve sigara kullanmayan, evinden işine, işinden evine düzenli bir hayatı olan beyfendi kişilikli birini arıyorum. İstanbul'da yaşayan, 30-40 yaşları arasında, eğitimli sürekli işi olan ve çocuğu ile yaşamayan ya da çocuğu olmayan adaylarla ilgileniyorum. 40 yaşından büyük amcalar yazmasın. İstanbul dışı yazmak isterse İstanbul'da yaşamayı kabul etsin, etmiyorsa cevap almamasını doğal karşılasın. Evinin reisi olabilecek, kendisine ve çevresine saygısı olan biriyle evlenmek istiyorum. Adet, örf ve geleneklere bağlılık, anneye babaya ve akrabaya saygı benim için çok önemlidir. Kave tutkusu olmayan beyler tercihimdir. Akşamları kaveye giden, maç hastalığı olan, elinde tesbih sallayan beyler, lütfen tek bir mesaj bile göndermeyin.
Takım elbise giyen erkeklerden hoşlanırım. Spor giyinen, renkli kısa paçalı pantolon giyen, eşofmanla dolaşanlarla ve saçlarını kazıtanlarla anlaşamam. Eğlenceli, gezmeyi ve sohbet etmeyi seven insanlara ve ortama kolay uyum sağlayan biriyim. Hiç kimse mükemmel değildir tabi ki ben de mükemmel değilim o yüzden sadece iyi özelliklerimi değil kötülerini yazmakta da fayda var. Kıskanç, ilgi bekleyen, kızınca gözü görmeyen, erkek arkadaşımın yanında dişi sinek bile görmek istemeyen, tüm zamanımı onla geçirmek isteyen bencil biriyim. Erkek arkadaşıma herşeyden daha fazla sahipenirim. Onla her anlamda herşeyi yapmak isterim. Birazda hayatımdan bahsedeyim: Almaya'da doğdum. Berlin, Hamburg, Munih Bonn, Koln, Bremen şehirlerinde yaşadım. Universiteyi Munih'de tamamladım. Daha sonra Türkiye'ye yerleştim. Şu anda kadar hiç evlilik yapmadım. Evlilik yapmayı çok istiyorum.
Sadece aşk, mutlu olmak ve güvenmek istiyorum. Benim için maddiyatın hiç bir önemi yok. Rahat yaşayalım yeter. Sevsin, aldatmasın, yalan söylemesin en onemlisi bana sadık olsun yeter.
Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

acelya2012 evlilik

Ankara, Evlilik
dilek geldi

dilek geldi

İstanbul, Arkadaşlık
Hayat Arkadasimi Ariyorum Bulmadan Vazgecmiyecegimm...

Hayat Arkadasimi...

Ağrı, Evlilik
AMACIM ARKADASLIK EVLILIK DEGIL UMARIM AKLI BASINDA BIR BEY OKUR

AMACIM ARKADASLIK...

Antalya, Arkadaşlık
Frankfurt almanya arkadaş arıyorum

Frankfurt almanya...

İstanbul, Evlilik, Evlilik