Evlilik İsteyen İstanbuldan Bir Erkek Varmı

Profil Tarihi 30-01-2017 | Görüntülenme: 10007 | Profil Numarası: #54921
Şehir:   İstanbul
Amaç:   Evlilik
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Dul Ayrılmış
Fiziki Görünüş:   Sarışın
Beden:   Orta Ölçülerde
Eğitim Durumu:   Lise
Yaş:   27
Kilo:   56
Boy:   168 cm
Sigara Kullanımı:   Bazen
Alkol Kullanımı:   Hayır
İsim:   sonra
Telefon:   sonra


Açıklama
Evlilik İsteyen İstanbuldan Bir Erkek Varmı

İstanbuldan küçükçekmece içi ciddi evlilik isteyen bir erkek arkadaş arıyorum, Çınarcık Yalova'da yaşyom 22 yaşımda eşimden ayrıldım çocuğum olmadı artık dul bayan olarak yaşamak istemiyorum, evimi kurup çocuk yapmak istiyorum, 27 yaşındayım, aslında evlilik için yaşım geç sayılmaz.

Ciddi anlamda evlilik istiyorum diyen, oyun oynamayacak bana hiçbir zaman yalan söylemiyecek, bana hep güzel sözlerle hitap edecek, en kızgın anında bile sinirlerini bozmadan hareket edebilecek, zaman zaman annesinin yanında beni savunabilecek, haksızlıklara karşı sessiz kalmayacak, evimize benim misafirlerim geldiğinde onlarla kendi misafiri gibi yakından ilgi gösterecek, beni elüstünde tutacak, şu an için erkek arkadaş diyebileceğim, ileride kocacım diyebileceğim birini arıyorum.

Kendi hakkımda bilgileri açıkça size yazmak istiyorum. Ailece Arjantin 'den 50 yıl önce buraya yerleşmişiz. Ozaman ki şartlar bunu gerektiriyormuş. Eşimden bir süre önce ayrıldım. Eski eşimle neden ayrıldım? Sizce neden olabilir? Hemen benim suçlu olduğumu düşünmeyin. Bazıları kadın görevini yapmamıştır diye düşünüyor, hayır kesinlikle değil, fazlasıyla yapıyordum. Sebebini söyleyim, önceleri herşey yolunda gidiyordu, ilk yıllar gayet mutlu bir birlikteliğimiz vardı, fakat ikinci yıldan itibaren eski eşim kendini içkiye verip kumar oynamaya, başka kadınlarla beraber olmaya başladı. Sonrasında gelen onbinlerce tl tutan kredi kartı borçları sebebiyle artık bu ilişkinin devam edemeyeceğine karar verip evi terk ettim. Bütün sebep bundan ibarettir.

Önceleri bu siteyi görmüştüm, buraya ilan vermek hiç aklımdan geçmezdi :-) Birkaç kez ilan verdim fakat onay verilmedi, açıklamlarım kısa olduğu için onaylanmamış. Bende kesin onaylansın diye uzunca bir evlilik ilanı bırakmak istedim.

Herneyse birazda kendimi tanıtmaya çalışayım, haksızlığa tahammülü olmayan, başkalarının hakkını yemeyen, işini düzgün yapan, fazla masraf yapmaktan kaçınan ama alışverişi çok seven, (özellikle fırsat alışverişlerini kaçırmayan) sinema özellikle tiyatro aşığı, yeni çıkan filmleri kaçırmayan, Tatil yapmayı seven, kış tatilinde Uludağ yada Kartaltepe'ye gitmeye çalışan (Gitmeye çalışan diyorum :-) çünkü her zaman müsati olamıyorum ) sabah sporunu mükün olduğunca yapmaya çalışan, dışarı çıkarken bakımını yapan hoş bir bayanım. Lütfen sizde kendinizi tanıtırken herşeyinizi açıkça yazın, selamlarımla...

Uzun bir yazı olmuş, heralde artık bu ilan onaylanır. Bak Editör Bey veya Hanım :-) onaylanmazsa bir daha yazmam ona göre heheh :-)


Evlilik İsteyen İstanbuldan Bir Erkek Varmı
Evlilik İsteyen İstanbuldan Bir Erkek Varmı Evlilik İsteyen İstanbuldan Bir Erkek Varmı    

Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

Dulum önce...

Amasya, Arkadaşlık

SEVGİ SAYGI İLE...

Tunceli, Arkadaşlık

arkadaşlık

Karaman, Arkadaşlık
America Clifton Turk Erkek Arkadas Ariyorum

America Clifton...

İstanbul, Arkadaşlık
Westfalen almanya turk arkadaş

Westfalen almanya...

İstanbul, Arkadaşlık, Arkadaşlık