Evlilik Yapmamış Kadınım

Profil Tarihi 04-02-2017 | Görüntülenme: 7531 | Profil Numarası: #55267
Şehir:   İstanbul
Amaç:   Evlilik
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Bekar
Fiziki Görünüş:   Beyaz
Beden:   Atletik
Eğitim Durumu:   Üniversite
Yaş:   30
Kilo:   57
Boy:   173 cm
Sigara Kullanımı:   Hayır
Alkol Kullanımı:   Hayır
İsim:   Aysel

Açıklama
Evlilik Yapmamış Kadınım

Yaşım 30 oldu şu ana kadar hiç evlilik yapmamış hoş bakımlı kadınım adım Aysel, istanbul şişlide yaşıyorum, iki üniversite bitirdim uluslararası ilişkiler ve işletme bölümlerinden mezunum.
Okuldu işdi derken evlilik müessesine zaman ayıramadım öncesinde fazla bir beraberliğim de olmadı siteyi ciddi gördüğüm için bende bir ilan bırakayım ne kaybederim ki diyerek başvurdum.
Boş zamanlarımda genelde hafta sonları sinema tiyatro yanısıra farklı etkinliklere de katılmadan yapamam özellikle paintball oynamayı çok seviyorum doğa yürüyüşü, dağcılık ve yüzmeden vazgeçemem. Şu ana kadar üç kez de bungee jumping yaptım. Sanırım biraz çılgın bir kadın olarak beni görebilirsiniz. Geçen yıl bunların yanısıra bisiklet turuna katıldım 15 günlük bir turda harika zaman geçirdim.
Dalış kursuna gidiyorum henüz dalmadım ama mutlaka onuda yapmak istiyorum, sanırım evlendikten sonra çoluk çocuk derken bunları belki de yapamayacağım, ayrıca eşimin ilgili olmasını da çok isterim. Her ne kadar siteye güvensem de resim koymayı henüz düşünmüyorum belki daha sonra olabilir. Şu anda şişlide kiralık bir evde yanlız yaşıyorum, yanlız yaşasam da arkadaşlarım beni tek başıma bırakmaz çoğu kişi zaman zaman bende kalır.
Başka ne anlatsam bilemiyorum ki... bu arada ailem sizin için önemliyse ondan da bahsedeyim annem babam ayrı, bir kardeşim var annemde babamda emekli her ikisinide çok seviyorum ailem benim için herşeyden önemlidir. Aradığım kişide fazla dikkat çeken bir özellik aramıyorum, en başka insancıl duyguları açık olsun kötümser olmasın sevgi dolu şevkatli olsun, sonrasında tabiki bir işi olsun sevdiği bir işi yapmasını dilerim sevmediği işi yaptığında sonrasında iş hayatında sorunlar yaşamasını istemiyorum onun yanısıra dış görünüşü bakımdan kel ve göbekli olmamasını hayal ediyorum.
Benim yazacaklarım bu kadar yeterli olur heralde, sizlerde bana kendini ailenizi hayatınızı yazarsanız kısa zamanda dünüş yaparım.
Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

gercek sevgiye yuregin var mi

gercek sevgiye...

İzmir, Evlilik
merhaba

merhaba

İstanbul, Evlilik

MUTLULUK ARIYORUM

İstanbul, Arkadaşlık
mrb

mrb

İstanbul, Evlilik
Ciddi ve yalansiz bir iliski istiyorum ciddi erkekler yazsin.

Ciddi ve yalansiz...

İstanbul, Evlilik