Adım Ceren İstanbuldan Sevgili Arıyorum

Profil Tarihi 02-02-2017 | Görüntülenme: 13212 | Profil Numarası: #56921
Şehir:   İstanbul
Amaç:   Arkadaşlık
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Bekar
Fiziki Görünüş:   Esmer
Beden:   Atletik
Eğitim Durumu:   Üniversite
Yaş:   23
Kilo:   53
Boy:   172 cm
Sigara Kullanımı:   Hayır
Alkol Kullanımı:   Hayır
İsim:   Ceren


Açıklama
Adım Ceren İstanbuldan Sevgili Arıyorum

Selam Ceren ben, sevgili arıyorum istanbuldan olması önemli! Şimdiden şunu söyleyim 16-17 yaşlarında küçükler telefon numarası göndermeyin rica ediyorum bana yazmayın. Ne zaman buraya ilan versem küçük çocuklar mesaj gönderiyor, yetişkin olgun birini arıyorum niyettim çok ciddi. Sözlerimi olgunlukla karşılayıp kendini tanıttığına inandığım dürüst kişilerin telefon numarası isteklerine karşılıksız kalmayacağım. Küçük bir uyarı daha... Selam naber yazıp Facebook adresi isteyenler, tel yokmu diyenler, kendini birkaç cümle ile tanıtıp geçiştirenler lütfen benden cevap beklemeyin. Siz kendinizi tanıtamıyorsanız, ciddi tanışma niyetinde değilsiniz! Şimdi biraz kendimi tanıtmak istiyorum. (Aynı ciddiyeti sizlerden de bekliyorum)
Marmara Üniversitesi - Endüstri mühendisliği bölümünden bu yıl mezun oldum. İstanbul malta'da yanlız yaşıyorum. Sporla yaşayan biriyim, hayatımın her anında sporu eksik etmeyen bir yapım var. Aslen yugoslav göçmeni bir ailenin tek kızıyım. Hayatımı yanlız devam etme kararı aldım. Ailemle beraber yaşamıyorum.
Sevgili arayan bayanlar, sınıfına bende girmiş bulunmaktayım :) Aslında böyle ilan vermek bana göre olmasa da, neden olmasın en iyi insanı aradığım özellikleri belki de daha çabuk bulabilirim düşüncesiyle bir deniyeyiym dedim:- :) Başka birşey farklı bir durum algılanmasın sadece sevgili olabileceğim bir erkek arkadaş arayışı içerisine girdim.
Hayatımın belli dönemlerde bazı olumsuzluklar yaşadım, her insanın başına gelebilecek şeyler, şimdi burada bunları anlatarak duygu sömürüsü yapmak istemiyorum. Ksımet olur da tanışırsek eğer karşılıklı yüzyüze dertleşebiliriz. Şu an için tüm olumsuzlukları bir kenara bakarak ileriye bakmak en doğru karar olduğunu düşünüyorum. Mezun oldum fakat henüz düzgün bir iş bulamadım, malum istanbulda iş bulmak gerçekten çok zormuş.
Aradığım kişide en önemli özellik dürüst olması, yalan söylememesi. Birde beni bekletmemesi, maddi yönden bir beklentim yok.
Hiç evlenmemiş beyler, evlenip boşanmış olanlar, çocuğu olmayan beylerle tanışabilirim. Ama evli beylerle, boşanmış çocuklu olan beyfendilerle tanışmayı uygun görmüyorum. Nereye ne niyetle bakarsaniz o şekilde verim alırsınız.
Benim gibi tatlı bir kişi için, sorumlu, sevecen, anlayışlı ve nazik birisini bulmaya geldim. Pek ümidim olmasa da umarım aradığım gerçek aşkı burada bulabilirim. Kendim hakkında çok şey söyleyebilirim aslında, nazik, romantik, samimi ve pozitif bir kadınım. Mesajlarınıza gece geç saatlerde cevap yazabilirim. Saçma sapan insanlar rahatsız etmesin benim niyetim ciddi. Telefonumu güvenilir olduğunu düşündüğüm beylere yazarım.


Adım Ceren İstanbuldan Sevgili Arıyorum
Adım Ceren İstanbuldan Sevgili Arıyorum Adım Ceren İstanbuldan Sevgili Arıyorum Adım Ceren İstanbuldan Sevgili Arıyorum  

Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

Riedberg Schwanheim Civarı Almanyada Evlenmek İstiyorum

Riedberg...

İstanbul, Evlilik

işte merve geldi

Erzincan, Arkadaşlık
Selçuklu Meram Karatay Yakını Erkek Arkadaş

Selçuklu Meram...

Konya, Evlilik

avustralya bayan...

İstanbul, Arkadaşlık

reel görüşme

İstanbul, Arkadaşlık