Evlilik İsteyen İzmir'den Hayatımın Aşkını Arıyorum

Profil Tarihi 20-01-2018 | Görüntülenme: 3089 | Profil Numarası: #58908
Şehir:   İzmir
Amaç:   Evlilik
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Bekar
Fizik:   Kumral
Beden:   İnce Yapılı
Eğitim Durumu:   Meslek Lisesi
Yaş:   38
Kilo:   75
Boy:   1.80 cm
Sigara Kullanımı:   Bazen
Alkol Kullanımı:   Hayır
İsim:   Kamil
Telefon:   05318719123


Açıklama
Evlilik İsteyen İzmir'den Hayatımın Aşkını Arıyorum

Hava, su, toprak gibidir sevmek. Yaşam ümidimiz, varlığımızı anlamlandıran tek gerçekliğimiz. Beni ben olduğum için seven, değer veren bir kalbi hayatımın aşkını umarım burada bulurum. Ben İZMİR BALÇOVA'DAN Kamil 38 yaşındayım. Hayatı,doğayı,YÜCE RABBİMİ'N yarattığı tüm varlıkları seven,değer veren;sevecen,sıcakkanlı,olgun karaktere sahip,ağırbaşlı hiç evlilik yapmamış bekar bir beyim.Dürüstlük,ciddiyet önem verdiğim prensiplerdendir. Çıkar ve menfaatini ön planda tutan,ikiyüzlü,sahtekar,riyakar insanlardan nefret eder ve uzak dururum.Boş zamanlarımda yürüyüş yapmak,sinemanın ve kitapların farklı ve zengin dünyalarında yolculuğa çıkmak, doğanın eşsiz güzelliklerini seyretmek severek yaptığım uğraşılardandır.Aradığım özelliklerdeki bayana gelince herşeyden önce İZMİR de ikamet eden,reelde yüzyüze görüşme problemi olmayan,kişiliği özgüven duygusu ve empati özelliği gelişmiş,karşısındaki kişiyi dışgörünüşünden ziyade kişiliği ve karakteriyle tanımaya çaba gösteren,dürüstlüğe önem veren,olgun düşüncelere sahip,çalışma hayatını seven,çocuksuz dul(ESKİ EŞİYLE HİÇBİR BAĞI OLMAMASI ÖZELLİKLE TERCİHİM) veya hiç evlilik yapmamış bekar bir hanımefendiyle tanışmak istiyorum.Bu zamanda sanal ortamda bu arayışımın zor olduğunu biliyorum ama azda olsa bir şansımın olduğuna inanıyorum.Sonuçta nasibin nereden geleceği belli olmuyor.Benim gibi düşünen para ve maddiyattan öte kalbe,karaktere önem veren İZMİRLİ bayanların mesajlarını ve aramalarını bekliyorum.Biliyorum oralarda biryerlerde beni bekliyorsun bu satırları okuyorsan ne olur çık karşıma.TEL:05318719123 FACEBOOK tan eklemek isterseniz:EMRAH KAMİL BALTACI ismiyle aratıp ekleyebilirsiniz.NOT:İZMİR DIŞI VE YUNANİSYAN,BULGARİSTAN,ALMANYA,ROMANYA GİBİ BALKAN ÜLKELERİNDE YAŞAYAN SAHTEKAR VE DOLANDIRICILAR,Eğlence arayışında olanlar,Para kontör ve menfaat peşinde koşanlar benden uzak dursun.


Evlilik İsteyen İzmir'den Hayatımın Aşkını Arıyorum
Evlilik İsteyen İzmir'den Hayatımın Aşkını Arıyorum Evlilik İsteyen İzmir'den Hayatımın Aşkını Arıyorum Evlilik İsteyen İzmir'den Hayatımın Aşkını Arıyorum  

Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

Evlilik Yapmak Mutlu Bir Yuva Kurmak İstiyorum

Evlilik Yapmak...

Tekirdağ, Evlilik

İci disi bir olan...

Denizli, Arkadaşlık

Türkiye içi...

Van, Arkadaşlık

ben eczacıyım

İstanbul, Arkadaşlık

Arkadaşlık

Kırşehir, Arkadaşlık