Herşeyimi Paylaşabilecegim Bayan Arkadaş Arıyorum..

Profil Tarihi 27-09-2017 | Görüntülenme: 418 | Profil Numarası: #61994
Şehir:   İstanbul
Amaç:   Arkadaşlık
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Bekar
Fizik:   Esmer
Beden:   Orta Ölçülerde
Eğitim Durumu:   Üniversite
Yaş:   23
Kilo:   65
Boy:   1.70 cm
Sigara Kullanımı:   Hayır
Alkol Kullanımı:   Bazen
İsim:   Burhan
Telefon:   05363098615


Açıklama
Herşeyimi Paylaşabilecegim Bayan Arkadaş Arıyorum..

Merahaba ben Burhan istanbulda yaşıyorum 23 yaşındayım gezmeyi eglenmeyı eglenmeyi seven biriyim arkadaşalarımla beraber vakit geçirmeyi cok severım gündüzleri pek değilde geceleri gezmeyı daha cok seviyorum bazen tek bazende ailemle yasıyorum babası parası bana göre değil kendi ayaklarımın üstünde durmak daha mantıklı gerektiigi yerde ailemede yardımda edıyorum tabi boş vaktim olursa genelikle evde spor yapmayla ugrasırım veyda temizlik yaparım bıraz titizim temizlik konusunda :) biraz tuhaf gelebilir yemek konusunda tek kaldıgım zamanda pek sıkıntı çekmiyorum o konuda annem sagolsun tabikide:) temizlik ve yemek yapamayı cok severım bi işi sıkılmadan yaparsan herzaman başarırısın hayatın her anını dolu dolu tadını cıkararak yasarım iş harici tabikide okul hayatım ünv. 2 döneminde sona erdi bizim düükani işletmek amacıyla okuldan vazğeçtim neyse iş haytıma gelince biraz tuhaf gelicek kendi dükkanın var başka yerde calşıyo felan diye ama öyle olmuyo insanın kendı yerı olsa bile olmadık şeylerle karsşı karşıya kalabiliyosun babamla pek anlaşmıyordum o yüzden sadece hesabıyla kitabıyla ilgileniyorum şokun mağzadasında müdürlük yapıyorum. haytımda dürüst güvenilir birisinin olmasını istiyorum gerçkten yalansız bi hayat istiyorum yalandan nefret ederım hereşeyimi paylaşabilceğim bi bayan arakdaş arıyorum neyse lafı fazla uzatmayım yaz yaz bitmez tanısmak için bişeyler kalsın eğer tanışmak istersen sana bi telefon kadar yakınım 0536 309 86 15 :) bu arada gülmeyi cok severım telefonda da gülersem şaşırma derim :)


Herşeyimi  Paylaşabilecegim Bayan Arkadaş Arıyorum..
Herşeyimi  Paylaşabilecegim Bayan Arkadaş Arıyorum.. Herşeyimi  Paylaşabilecegim Bayan Arkadaş Arıyorum.. Herşeyimi  Paylaşabilecegim Bayan Arkadaş Arıyorum.. Herşeyimi  Paylaşabilecegim Bayan Arkadaş Arıyorum..

Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

slm

Afyon, Evlilik
evlilik istiyorum yeter artık :)

evlilik istiyorum...

Antalya, Evlilik
ben buyum

ben buyum

Ankara, Evlilik

EĞLENMEYİ SEVEN...

Muğla, Arkadaşlık

dosluk kalıcı...

İstanbul, Arkadaşlık