Almanyadan Türk Erkek Arkadaş Arıyorum

Profil Tarihi 06-10-2016 | Görüntülenme: 22639 | Profil Numarası: #7064
Şehir:   İzmir
Amaç:   Arkadaşlık
Etnik Köken:   Türk
Medeni Durum:   Bekar
Fiziki Görünüş:   Esmer
Beden:   Atletik
Eğitim Durumu:   Lise
Yaş:   25
Kilo:   60
Boy:   166 cm
Sigara Kullanımı:   Evet
Alkol Kullanımı:   Hayır
İsim:   idil


Açıklama
Almanyadan Türk Erkek Arkadaş Arıyorum

Almanyada yaşayan, türk kızıyım, ciddi aşk, arıyorum, gönülden sevenler, sevdiği için herşeyi bırakıp gelecek olanlar, almanya da yaşamak isteyenler, yazdıklarımı çok iyi okusunlar. şu anda izmirde bulunuyorum, pazar günü almanyaya dönmeden önce, bir haftalığına Riva'da tatil yapmayı planlıyorum istanbul veya izmirde bir erkek arkadaşım, olsun istedim ne yazık ki düzgün bir arkadaş bulamadım arkadaş tavsiyesi ile buraya birşeyler yazmak istiyorum. Eglenmeyi severim herseye uyum saglarim. Spor yapmayi,seyahet etmeyi,muzik dinlemeyi ve kitap okumayi seven biriyim her ortamda kendimi belli ederim. daha onceden bir erkek arkadaşım vardı fakat benden ailesinin zoruyla ayrıldı. ne yazikki bombos kaldi ellerim sonmeyen korlarda yandi bedenim goz acmadan bitti mutlu gunlerim hepsi bir serapmis hepsi bir yalan....Her neyse. sık sık türkiyeye gelerek arkadaşlarımı ve akrabalarımı ziyaret ederim. Annem abim ve babam almanyada yaşıyor orada kalıyorlar. Babam mutfak dolapları üretiminde annemse çorap fabrikasında çalısıyor. Abim kalorifer tesisatılıçılığı yapıyor. Ben almanyada özel bir bankada muhasebe bölümünde çalısıyorum. Sizde detaylı olarak kendiniz hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. Yalnızlık hiç çekilmiyor yalnız kaldığımda hayatım çok sıkıcı oluyor. Erkek arkadaşım olduğunda kalbim bir kuş gibi atıyor. Gerçekten seveceğim, ilgili dürüst yakışıklı bir erkek arkadaşım olmasını çok istiyorum. Mesajlarınıza bugun cevap verebilsem veririm yoksa almanyadan daha rahat cevap yazarım arkadaşımın bilgisayarından giriyorum. Tanıtıcı mesajlarınızı beklemekteyim.


Almanyadan Türk Erkek Arkadaş Arıyorum
Almanyadan Türk Erkek Arkadaş Arıyorum Almanyadan Türk Erkek Arkadaş Arıyorum Almanyadan Türk Erkek Arkadaş Arıyorum Almanyadan Türk Erkek Arkadaş Arıyorum

Dikkat Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Uyarılar !

* ArkadasAriyorum sizi telefonla aramaz! Sizden hiçbir zaman para istemez! Sitemizin ismi ile arayanlara kesinlikle cevap vermeyiniz!

* Yanına gelme bahanesiyle uçak parası isteyen dolandırıcılara dikkat.

* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat.

* Yurtdışı/bilinmeyen numaraları aramayın.

* Yurtdışından dolandırıcılara dikkat.

* Hiç kimseye para göndermeyin.

* Bazen fotoğraflar gerçek olmayabilir.

* Diğer Faydalı Bilgiler

Eposta Profil Sahibine Mesaj Gönder

Lütfen resimdeki a-h arasındaki küçük harfleri
ve 0-9 arasındaki numaraları girin.
Rasgele Resim

 

BENZER PROFİLLER

Evlilik Aramıyorum İyi Bir Kalbi Olan Bay Arıyorum

Evlilik...

Ankara, Arkadaşlık
Ne istediğini bilen, Kendine güvenen, Erkek Arkadas

Ne istediğini...

İstanbul, Arkadaşlık
meraba

meraba

İstanbul, Arkadaşlık

Hayalini anlatacak...

Kocaeli, Arkadaşlık

İstanbul’da...

İstanbul, Arkadaşlık